Crystal Water 150l

Crystal Water 150l

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Crystal Water 150l Pre sladkovodné akvária.Odstraňuje z akváriovej vody dusičnany "NO3" a sírany.Čistí akvarijné vodu rýchlo a účinne od nečistôt, ktoré kalia vodu a zanecháva ju tak krištáľovo čistú. Ďalej tiež zabraňuje rastu škodlivých húb vo filtru.Crystal water sa môže použiť aj v rastlinných akváriách.

6,60 € s DPH

5,50 €

Dostupnosť: Skladem

Crystal Water Pre sladkovodné akvária.Odstraňuje z akváriovej vody dusičnany "NO3" a sirany.Čistí akvarijné vodu rýchlo a účinne od nečistôt, ktoré kalia vodu a zanecháva ju tak krištáľovo čistú. Ďalej tiež zabraňuje rastu škodlivých húb vo filtru.Crystal water sa môže použiť aj v rastlinných akváriách.

Prvé viditeľné zmeny môžete pozorovať po 3-5 hodinách pôsobenia, po 10 - 20 hodinách pôsobenia je voda krištáľovo čistá a hodnoty NO3 sú v rozmedzí od 10 až 20mg / l.Tyto hodnoty vám Crystal Water udrží až po dobu 3/6 mesiacov záleží na zarybnení akvária.Crystal Water vám umožní predĺženie výmeny vody a ušetrí vám čas a peniaze.

Crystal Water obsahuje špeciálne zmesi živíc reagujúce na anionty.Každá presne odvážené živice pracuje na akvarijné vode tak aby bola voda dostatočne čistá a udržiavala všetky hodnoty v norme. Náš produkt má vysoko odolnú sieťku, ktorá je šitá odolnou niťou a nehrozí tak přetrhnutí.Neobsahuje žiadne škodlivé látky ohrozujúce ryby ani iné vodné živočíchy v akváriami.

Návod: Crystal Water pred použitím opláchnite pod tečúcou vodou. Crystal Water sa vkladá do horného koša vo filtrácii (nie je podmienkou) použitie do vnútorných i vonkajších filtrov.

Regenerácia: Do 1l studenej vody rozpustíme 100g. soli a do tohto roztoku vložíme Crystal Water počas 30 / 45min.Na regeneráciu je lepšie použiť soľ (NaCl) bez jódu táto soľ je nazývaná regeneračná sůl.Funkčnost produktu je 6/10 rokov.

Použití pro akvária 75-150l.

Rozměr filtračního média:14x14cm

Baleno: DOYPACK ZIP - PET/AL/PE

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info