SZAT Clear Water PLANT B3 pre 75-150l rozmer 20x13cm +Protein Filter Technologi!

SZAT Clear Water PLANT B3 pre 75-150l rozmer 20x13cm +Protein Filter Technologi!

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

-Provedení Plants je vhodné pro rostlinné nádrže. Filtračné médium je zašité voděodolnou nití v odolní samočisticí sitce Náš produkt je prvni představitelem nové generace filtračních materiálov. Funguje na bázi iontové výměny. stručný popis:Křišťálovo čistá voda beze škodlivin možnost jednoduché regenerace až 300xZ rybích výkalů, nespotřebované stravy vznikají škodlivé látky ve vodě, nejnebezpečnější látky v akváriu jsou amoniak (NH3) a čpavek (NH4 +). Tyto nebezpečné látky, které způsobují největší problémy na konci prvního týdne od založení akvária přeměňují neviditelné užitečné nitrifikace bakterie, které způsobují první přeměnu (Nitrosomonas) na dusitan (NO2). Do konce příštího týdne v důsledku nitrifikačních bakterií se mění NO2 na méně nebezpečné dusičnany (NO3) načež spotřebovávají velké množství kyslíku. Pokud nemají dostatek kyslíku sloučeniny se hromadí v akváriu a po delší době i při dostatku kyslíku proto je nezbytná výměna vody.

8,10 € s DPH

6,69 €

Dostupnosť: Vyprodané

Výrobca: SZAT

-Provedení Plants je vhodné pro rostlinné nádrže.Filtračné médium je zašité voděodolnou nití v odolní samočisticí sitce

-Funguje na báze iontové výmeny,tajomstvo křišťáľovo čistej vody bez škodlivín!

aaa

-Udržiava hodnoty No3 v rozmedzí od 15-20mlg na liter vody(vhodný pre profesionálnych rastlinkárov).

-Zabraňuje rastu škodlivých húb (achlya, Saprolegnia) vo filtrácii, ktoré zaberajú plochy nitrifikačným baktériám a znefunkčňujú filtráciu uphatím filtračných médií!

-Odbúrava z vody No3 a škodlivé proteiny čím zabraňuje takzvanéj slepéj hladine (mastného povlaku na hladine).

-Ako jediný svojho druhu na trhu neodbúráva látky ktoré sú dôležité pre správny rast rastlín!

-Zmena sfarbenia media nemá vplyv na jeho výkon,je to prirodzený proces!

-Je zašitý v špecialnom priedušnom mikronovom vrecúšku zašitý vodeodolnou niťou

aaa

-Možnosť regenerácie až 300x

-Výdrž medzi cyklami regenerácie je cca od štyroch do osem týždňov,podľa toho aké druhy rýb chováte a ako je zaťažené vaše akvárium.Nasýtenie produktu spoznáme tak, že sa nám začne zvyšovať No3 a žltnúť voda.Odporúčame test na meranie hodnoty No3,nastal čas regenerácie.

-Regenerácia:Do 1l studenej vodovodnej vody rozpustíme 100 gramov čistej soli NaCl,do takto pripraveného roztoku vložíme na 40 minút vrecúško Clear Water.Po uplynutí 40 minút vyjmeme vrecúško a dôkladne premyjeme pod studenou tečúcou vodou a môžeme opätovne použiť.POZOR!!! Na regeneráciu je nutné použiť jedine obyčajnú soľ (NaCl) bez prímesí, ako sú jód,kalcium a podobne.Nakoľko tieto látky upchávajú póry filtračného média a znižujú účinok Clear Water.Tip môžete použiť tabletkovú soľ do umývačiek riadu ,len sa presvedčte či sa jedná o čistú NaCl,možností je samozrejme viac.

Tento výrobok neobsahuje žiadne poznáme škodlivé látky ohrozujúce ryby vodných živočíchov a vodný svet, výrobok nevylučuje žiadne škodliviny.

Odporúča sa počas nepoužívania udržat ho vo vlhkom stave,uzavretý v plastovej nádobe alebo v sáčku !!!

Užite si vela zábavy :)

Upozornenie: Nezamieňať si náš produkt s obyčajným vodárenským selektívnym anexom ,ktorý odstraňuje z vody iba No3 a aj to iba obmedzenú absorciu.Szat Clear Water sa vyvíja od roku 1998 a momentálne sa na trhu predáva 4 generácia,ktorá nemá konkurenciu na svetovom trhu!!!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info