South American cichlid color pearls

South American cichlid color pearls

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Zloženie: 44% hrubého proteinu, hrubý tuk 13,6%, vláknina 1%, surový popol 6% ryby a rybie produkty, obilniny, zelenina, oleje a tuky, kvasnice, 1400mg xantinu.

Varianty produktov

  • 7,95 € s DPH

    6,91 €

7,95 € s DPH

6,91 €

South American cichlid color Pearls je granulát vyrabaný špecialným spôsobom kde namiesto štandartného procesu je použitý proces s nižšiou teplotou. Namiesto  180 ° C sa vyrába pri teplote 60 ° C. V dôsledku toho, je podstatne menšie množstvo vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov zničených v priebehu technologických procesov. Suroviny používané v krmive sú vysokej kvality a sú špeciálne vybrané. Trávenie potravy prebieha bez problémov, ryby nemajú zápchu, a trus je krátky a kompaktný.
South American cichlids Color Pearls obsahuje 1400 mg / kg xantínu, ktorý zaručuje posilnenie červeného a žltého sfarbenie rýb. Obsah látok, ktoré zlepšujú sfarbenie je takmer dvakrát vyššia ako v iných potravinách, ktoré sa používajú. Taký vysoký obsah xantínu (provitamín A) a ďalších vitamínových doplnkov zabezpečuje pre ryby ako vyfarbenie tak aj vitalitu.

Toto špecialne krmivo nevyžaduje namáčanie pred podávaním rybám. Neabsorbuje vodu a nenabotnáva. Nerozpadáva sa a nešpiný tak vodu.
South American cichlid color pearls neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky a ďalšie fixačné prostriedky.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info