African cichlid color pearls

African cichlid color pearls

Hodnotenie produktu: 4.89/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

Zloženie: 44% hrubého proteinu, hrubý tuk 13,6%, vláknina 1%, surový popol 6% zelenina, oleje a tuky, kvasnice, 1400 mg xanthinu.

Varianty produktov

  • 7,62 € s DPH

    6,63 €

7,62 € s DPH

6,63 €

Granulát je vyrábaný špecialným spôsobom kde namiesto štardatného procesu je použitý proces s nižšiou teplotou. Namiesto 180 ° C sa vyrába pri teplote 60 ° C. V dôsledku toho, je podstatne menšie množstvo vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov zničených v priebehu technologických procesov. Suroviny používané v krmive sú vysokej kvality a sú špeciálne vybrané.Krmivo je určené pre všežravé cichlidy, ktoré potrebujú aj veľký podiel rastlinnej stravy. Mäkka štruktúra granúl umožňuje, aby boli rozdrvené pre podávanie menším rýbám, ako aj  mladistvým. Delikátna chuť granúl je vyskúšaná aj na rýbách vo voľnej prírode ktoré ich bezproblémovo konzumujú. Správna voľba pomeru obsahu bielkovín a ďalších živín zabezpečuje správne absorbovanie krmiva ktoré tak nespôsobuje steatózu (stukovatenie) jemných vnútorných orgánov rýb, a to aj po dlhodobom používaní. African cichlids Color Pearls obsahuje 1400 mg / kg xantín, ktorý zaručuje posilnenie červeného a žltého sfarbenie rýb. Obsah látok, ktoré zlepšujú sfarbenie je takmer dvakrát vyššia ako v iných krmivách. Taký vysoký obsah xantínu (provitamínu A), vitamínových doplnkov a ďalších surovín, ktoré africkým cichlidám tiež skvelé slúžia ako vitamínová bomba.

Krmivo je vo forme extrudátu, nevyžaduje predchádzajúce namáčanie, granuley nemenia objem, pokiaľ sú vystavené vode. Nešpiný vodu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info