Beef Heart soft/Granule z obsahom hovädzieho srdca

Beef Heart soft/Granule z obsahom hovädzieho srdca

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

.Zloženie: hrubý protein 57%, hrubý tuk 15%, vláknina 0,4%, popol 11% ryby a rybie produkty , obilniny, mäso a živočišné vedľajšie produkty (12%), zelenina, olej a tuk.

Varianty produktov

  • 7,12 € s DPH

    6,19 €

  • 17,95 € s DPH

    15,61 €

  • 126 € s DPH

    109,57 €

7,12 € s DPH

6,19 €

Mäkká štruktúra granúl umožňuje ich rozdrvenie a tak poskytnútie aj malým terčovcom. Vďaka jemnej štruktúre krmiva ho bezproblémovo prímajú už pri prvom podaní. DiscusFood Beef Heart soft granulate obsahuje asi 12% hovädzieho mäsa.

Vďaka príslušnému výrobnému procesu, je lepšie stráviteľné a absorbované rýbami, než buď surové alebo mrazené.

Hovädzie srdce použité v DiscusFood Beef Heart soft granulate je najvyššej akosti.

Je špeciálne vybrané a okrem toho nie su použité spojivové tkanivá. Vysoký obsah bielkovín zabezpečuje rýchly rast, a zodpovedajúci obsah vlákniny pre rýchle trávenie potravy nespôsobuje zápchu.

Plno vitamínových doplnkov a stopových prvkov, spôsobuje DiscusFood hovädzie srdce granulát je ideálny pre zlepšenie celkového zdravotného stavu u rýb.Vysoký obsah ASTAXANTÍNU (280 mg / 80 g) stanovuje, v krátkom čase silné sfarbenie červenej a modrej farby u terčovcov ale aj iných rýb.

Krmivo nevyžaduje predchádzajúce namáčanie, granule nezvyšujú svoj objem pod vplyvom vody. Nešpinia vodu vďaka dobrej konzistencii granúl.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info